نمایش بر اساس

قیمت

قیمت

  • 60٬000 ‎تومان - 95٬000 ‎تومان

جنس

جنس

مناسب برای

مناسب برای

عملکرد اصلی

عملکرد اصلی

نوع بسته بندی

نوع بسته بندی

سوسپانسیون

سوسپانسیون

7 محصول وجود دارد.

فیلترهای فعال

کیلات آهن دایان

95٬000 ‎تومان
ارسال رایگان

کود کلات آهن دایان یک نوع کود آهن مایع می‌باشد که از 6 درصد آهن خالص تشکیل شده و با EDTA و اسید آمینه پروفایل کامل تولید خود شرکت کلات شده است. فرآیند کلاته نمودن باعث رهایش آهسته و پیوسته آهن شده

کلسیم وافر دایان

60٬000 ‎تومان
ارسال رایگان

کلسیم به عنوان یکی از عناصر ضروری مورد نیاز گیاه در حفظ پایداری و نفوذپذیری غشا سلول، فعال نمودن برخی از آنزیم‌ها، سنتز پروتئین‌ها، انتقال کربوهیدرات‌ها و در نهایت رشد و نمو سلول‌ها نقش دارد.

سیلیکون دایان

80٬000 ‎تومان
ارسال رایگان

امروزه سیلیسیم به عنوان یکی از عناصر مهم در کشاورزی به شمار می‌رود. این عنصر گیاهان را در برابر تنش‌های مختلف شوری، خشکی، گرما، عناصر سنگین، آفات و بیماری‌ها مقاوم می‌نماید.

ریزمغذی دایان

78٬000 ‎تومان
ارسال رایگان

کود ریزمغذی دایان حاوی عناصر میکرو یا کم مصرف می‌باشد. عناصر میکرو (Micronutrients) عناصر ضروری و اساسی برای گیاهان هستند. کلیه فرآیندهای فیزیولوژیک گیاهان از قبیل تولید پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌ها، فتوسنتز، سیستم ایمنی، تشکیل بذر و تولید میوه تحت تأثیر این عناصر قرار دارد.

پتاس وافر دایان

85٬000 ‎تومان
ارسال رایگان

کود پتاس وافر دایان حاوی ۵۴ درصد پتاسیم و ۴۵ درصد فسفر می‌باشد. از نقش‌های مهم پتاسیم می‌توان به انتقال قندها، کنترل استومات‌ها (روزنه‌ها) ، کوفاکتور بسیاری از آنزیم‌ها و پروتیئن‌ها، تنظیم فشار اسمزی در سلول‌ها، کاهش حساسیت به بیماری‌های گیاهی در گیاهان اشاره کرد.

آنتی استرس پولاد

85٬000 ‎تومان
ارسال رایگان

ضد تنش پولاد یک محصول مقاوم کننده سیستم ایمنی گیاه در برابر تنش‌های محیطی است که می‌توان آن را برای محصولات باغی و گیاهی مورد مصرف قرار داد.

آبنوش بذر دایان

65٬000 ‎تومان
ارسال رایگان

آبنوش بذر دایان تضمین جوانه زنی را برای محصول ایجاد و استقراری موفق را برای گیاه به دنبال دارد. از عوامل موثر در بهبود عملکرد محصولات کشاورزی “درصد جوانه زنی بذرها” و “استقرار گیاهچه” می‌باشد.

موجودی: موجود است